Paha Koulu

0

Tiedote: Nykyinen kantamme sivustolle tuleviin kiusaamistarinoihin

Päätimme mietinnän tuloksena kantamme sivulle lähetettäviin kiusattujen tarinoihin. Ensisijaisesti emme hae kiusattujen tarinoita tälle sivustolle. Kuitenkin asiatekstiin voi toki laittaa esimerkiksi pohjustuksena omaa kokemusta asiasta, mutta sisällöltään pelkkiä kiusaamistarinoita emme julkaise.

Päätimme pitää tämän asiatekstisivustona, koska kiusattujen tarinoita on jo muilla sivustoilla, eivätkä ne kuitenkaan vie asioita eteenpäin. Paha koulu-sivuston tarkoituksena on myös käydä rakentavaa keskustelua koulukiusaamisesta, minkä vuoksi sivuston on tarkoitus pysyä asiatekstipainotteisena. Joitakin yksittäisiä henkilötarinoita löytyy artikkeleista sekä laita meille lyhyt viesti-ketjusta. Tästä lähin emme kuitenkaan enää julkaise kiusaamistarinoita.

 

 

 

admin3 • 2015-04-15


Previous Post

Next Post

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista / Pakollisissa kentissä on * merkki

Voit käyttää näitä HTML-tageja ja attribuutteja: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>